Що сказав Путіну день анексії Криму і яку долю «напророчив» Кримському мосту

Він назвав його «стратегічно важливою територією» і відзначився низкою абсурдних заяв, в одній із яких розповів, яка доля чекає на Кримський міст.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на «Медузу».

У своїй промові глава Кремля згадав і мешканців Донбасу, які нібито хочуть стати частиною РФ.

Цікаво, що на цьому концерті були присутні усі кандидати у президенти Росії ― Владислав Даванков із партії «Нові люди», Леонід Слуцький із ЛДПР та лідер комуністів Микола Харитонов.

Що сказав Путін про Крим та Донбас

Російський диктатор цинічно заявив, що анексований Крим це «стратегічно важлива територія» та назвав його «гордістю Росії» завдяки людям, які там живуть.

«Крим це не лише стратегічно важлива територія та гордість Росії, це насамперед люди», — сказав Путін.

Потім він висловився про Донбас. За словами диктатора, жителі Донецької і Луганської областей нібито прагнули жити у складі РФ, але їхній «шлях на батьківщину» (саме так Путін називає захоплення українських територій) був важким.

«Але все-таки ми зробили це. Це теж велика подія в історії нашої держави. Ми йдемо та розвиваємося разом, відчуваємо лікоть один одного», — сказав він.

Яку долю Путін «напророчив» Кримському мосту

Під час виступу глава Кремля обмовився. Він розповідав про залізничний маршрут, який буде альтернативою Кримському мосту, очевидно бажаючи подати це як перемогу. Але, ймовірно, Путін вже сам починає вірити в те, що Кримський міст в найближчому майбутньому буде зруйнований.

«Це буде ще одна, альтернативна дорога Кримському… для Кримського мосту… замість Кримського мосту», — сказав Путін.

Що стосується залізниці, то Росія хоче зв’язати Ростов і Севастополь. Полотно прокладуть в обхід Кримського шляху через тимчасово окуповані міста Маріуполь та Бердянськ.

Раніше НР писав про те, хто стоїть за «смертю» короля Чарльза.

0 Replies to “Що сказав Путіну день анексії Криму і яку долю «напророчив» Кримському мосту”