В Європарламенті хочуть заборонити прибічнику Трампа в′їзд до ЄС через інтерв’ю з Путіним

Фото: The Moscow Times

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на Newsweek.

Євродепутат Урмас Пает не вважає Карлсона справжнім журналістом і зазначив, що він неодноразово висловлював свою прихильність до Путіна та постійно критикував Україну.

«Карлсон хоче надати трибуну комусь, кого звинувачують у злочинах геноциду – це неправильно. Якщо Путіну є що сказати, він повинен сказати це перед МКС. Водночас Карлсон не є справжнім журналістом, оскільки він явно висловлював свою симпатію до російського режиму і Путіна та постійно принижував Україну, яка стала жертвою російської агресії», — сказав він.

За словам євродепутата, Карлсон повинен підпасти під санкцію на заборону в’їзду до ЄС «за таку пропаганду злочинного режиму».

Як відомо, цього тижня Карлсон приїхав у Росію, а у вівторок заявив, що незабаром опублікує інтерв’ю з російським президентом.

«Оскільки Путін є воєнним злочинцем, а ЄС накладає санкції на всіх, хто допомагає йому в цьому, здається логічним, щоб Служба зовнішніх справ (ЄС) також розглянула його справу», – сказав депутат Європейського парламенту Гі Вергофстадт.

Ексдепутат Європарламенту Луїс Гарікано підтримує позицію Вергофстадта. За його словами, Карлсон став пропагандистом «найогиднішого режиму на європейській землі, який є найбільш небезпечним для нашого миру і безпеки».

Зміст інтерв’ю американського журналіста з Путіним поки що не зрозумілий, але, беручи до уваги те, що Карлсон тривалий час захищав певні аспекти російської політики, очікується, що воно буде «хвалебною одою» Москві і російському диктатору.

Нагадаємо, в Кремлі знову погрожують НАТО ядерним ударом.

0 Replies to “В Європарламенті хочуть заборонити прибічнику Трампа в′їзд до ЄС через інтерв’ю з Путіним”