«Не можемо втратити територію через бездіяльність»: в ГУР зробили важливу заяву щодо ведення війни у 2024 році

Фото: РБК-Україна

Українські захисники не збираються переходити до «глухої оборони», але проводитимуть контрнаступальні заходи.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на заяву представника Головного управління розвідки Міноборони Вадима Скібіцького на брифінгу в швейцарському Давосі.

Скібіцький заявив, що у військовій розвідці оцінюють, що на тактичному рівні бойові дії будуть продовжені. Він наголосив, що зараз не йдеться про припинення вогню, адже Росія використає це на свою користь.

«Ніхто не говорить про зупинку, чи тим паче про припинення вогню. Будь-яке припинення вогню РФ буде використовувати для поліпшення тактичного положення та набуття більшої спроможності для відновлення чи відкриття нових напрямків бойових дій», — сказав представник ГУР.

Тому, Скібіцький заявив, що бойові дії будуть продовжені, незважаючи на складні погодні умови. Він зазначив, що Україна не може «втратити свою територію через бездіяльність».

Коментуючи заклики до «заморозки» війни та теоретичного переходу українських військових до так званої «глухої оборони», Скібіцький зауважив, що російські загарбники дуже швидко вчаться і зупинятися не будуть.

«Ми повинні розвивати все: і повітряну оборону, і дбати, щоб наш ОПК був захищений, і ми маємо проводити контрнаступальні заходи, щоб не допустити втрату території», — додав він.

Нагадаємо, Кулеба зробив заяву щодо зміни президента в США.

0 Replies to “«Не можемо втратити територію через бездіяльність»: в ГУР зробили важливу заяву щодо ведення війни у 2024 році”