«Цей рік має стати вирішальним»: Зеленський зробив важливу заяву про війну в Україні

Фото: 5 канал

Він наголосив, що тільки за допомогою потужного тиску на РФ можна змусити Путіна піти з України.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на виступ президента України на ВЕФ у Давосі. Він наголосив, що для України 2024 рік має стати вирішальним.

Зеленський зазначив, що навіть нинішні союзники Путіна у Пхеньяні та Тегерані просто користуються його божевіллям, доки він ще має технології та ресурси, щоб платити їм.

«Ніхто не вірить у його майбутнє і не інвестує в нього», — сказав глава держави.

Зеленський також розкритикував західні санкції, адже вони не змогли заблокувати виробництво ракет усередині РФ. Він висловив подяку Заходу за допомогу, вказавши при цьому і на недоліки санкційних пакетів. Окрім того, Зеленський нагадав, що Україна розраховує на заморожені російські активи.

Також у своїй промові Зеленський зауважив, що заморозка конфлікту в Україні не означає кінця війни і не стане гарантією безпеки для країн Європи. За словами глави держави, цей рік має стати вирішальним.

«Нагадаю, що після 2014 року були спроби заморозити війну на Донеччині. Були дуже впливові гаранти цього процесу: тодішній канцлер Німеччини, тодішні президенти Франції. Але Путін є хижаком, який не задовольняється замороженими продуктами», — додав президент України.

Крім того, Зеленський зазначив, що чим більше Захід зменшує військову допомогу для України, тим довше триватиме війна. Він упевнений, що війна в Україні закінчиться справедливим та стабільним миром, проте це неможливо без допомоги та підтримки союзників.

Нагадаємо, Трамп зробив гучну заяву щодо завершення війни в Україні.

0 Replies to “«Цей рік має стати вирішальним»: Зеленський зробив важливу заяву про війну в Україні”