Батька восьми дітей не випустили з України через одне слово у військовому квитку

Фото: АрміяInform

Однак почала з’являтись інформація, що деяким чоловікам, які можуть виїжджати, не дозволяють перетинати кордон.

Про це повідомляє Независимый Регион із посиланням на публікацію Ірини Мецкер у Facebook.

Інцидент стався 31 грудня 2023 року на кордоні з Молдовою.

Як пише Ірина Мецкер, її чоловіка не випустили на пропускному пункті Паланка. За словами жінки, її чоловік списаний за станом здоров’я зі зняттям з військового обліку у 2004 році.

«У 2020 його викликали повісткою, він прийшов, його знову зняли з обліку та поставили другу печатку», — написала дружина багатодітного чоловіка.

Вона зазначила, що її чоловік — єдиний годувальник у своїх чотирьох дітей, тому що їхня мати померла, а загалом він виховує вісім неповнолітніх дітей.

Рішення не випустити чоловіка прикордонники аргументували тим, що у документі з військкомату написано «знято з обліку», а на їхню думку, там має бути «виключено з обліку».

Після скандалу сім’я вирушила до ТЦК. Ті в свою чергу відмовилися щось виправляти і заявили, що прикордонники спеціально створюють подібні проблеми.

«Потрапити у військкомат неможливо, та цариця, яка веде прийом, не хоче розмовляти! Викликали адвоката, відстоюватимемо свої права далі!» — написала Сьомкіна-Мецкер.

У соцмережах почала з’явилася інформація про труднощі при перетині кордону України чоловікам із третьою групою інвалідності та їх супроводжуючих. Також повідомлялося, що не випускають з України багатодітних чоловіків.

Нагадаємо, в Кремлі влаштували істерику через заяву Франції про право України на самооборону.

0 Replies to “Батька восьми дітей не випустили з України через одне слово у військовому квитку”