Чи можна отримати субсидію, якщо хтось з зареєстрованих не проживає в помешканні і що для цього потрібно

Водночас за необхідності доведеться надати й додаткові документи — це стосується випадків, коли одна чи більше осіб, які зареєстровані у житлі, наразі там не проживають.

Про це пише Независимый Регион з посиланням на TrueUA.

Що потрібно для отримання субсидії, якщо хтось з зареєстрованих не проживає в помешканні

У випадку, якщо повнолітня особа, яка зареєстрована в помешканні, проживає в іншому місці, ця інформація вказується у декларації про дохід та витрати. До того ж, окреме проживання особи необхідно підтвердити документально. Для цього буде достатньо довідки з місця навчання чи роботи, довідки про реєстрацію внутрішньо переміщеної особи тощо.

Проте, якщо надання такого документу є неможливим, житлова субсидія признається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

«Людині надавати акт обстеження потреби немає — органи Пенсійного фонду України самостійно вживають заходів щодо отримання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства/фактичного місця проживання особи та надсилають відповідний запит до виконавчих органів сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади або військової адміністрації», — йдеться у повідомленні.

Варто наголосити, що заява не буде розглянута доти, поки акт не буде надано. Лише після після цього процес призначення житлової субсидії запускається. Зазвичай це відбувається протягом 30 днів з моменту подання заяви громадянином. Про очікування акту обстеження заявник повідомляється в особистому кабінеті на вебпорталі ПФУ.

Раніше НР писав про те, кого з українців звільнили від сплати земельного податку.

0 Replies to “Чи можна отримати субсидію, якщо хтось з зареєстрованих не проживає в помешканні і що для цього потрібно”