Старение организма можно остановить: советы диетолога

Молодость, фото: Точка.нет

По словам диетолога, процесс старения можно остановить, начав придерживаться ряда рекомендаций уже сегодня. Об этом сообщает Независимый регион со ссылкой на Instagram диетолога.

Маковецкий утверждает, что можно пойти против времени и остановить процесс возрастных изменений. Чтобы надолго оставаться молодым и здоровым, необходимо воспользоваться следующими советами известного диетолога:

  • Следует контролировать и корректировать гормональный уровень. Для этого раз в полгода нужно делать тестирование на гормональную панель. В случае отклонений, необходимо проводить коррекцию.
  • Употреблять разнообразную растительную пищу всех цветов.
  • Следить за достаточным количеством белковой пищи в рационе. В среднем на 1 кг массы тела – 1,5 г белка.
  • Обязательно добавлять в рацион продукты, богатые антиоксидантами, которые заботятся о состоянии кожи. Витамины С, Е, цинк и Омега-3 защищают клетки кожи от старения и отмирания. Если нет возможности употреблять продукты, содержащие эти полезные элементы, то можно воспользоваться витаминными комплексами.
  • Обязательно нужно выполнять физические упражнения и много ходить пешком.
  • Спать необходимо 7-8 часов в сутки.
  • Нельзя выпускать из виду позитивное мышление и настрой.

Эти, казалось бы, банальные советы помогут надолго оставаться молодым и здоровым.

View this post on Instagram

🙅‍♀️ Старіння, ніхто його не любить але воно чекає на всіх. Правда є способи сповільнити старіння і омолодити організм. . Зовсім недавно, познайомився у Києві з однією пані. Їй десь 57-58 років по зовнішньому вигляду. Гарно одіта, з манікюром і косметикою на обличчі, має трішки зайвої ваги. Дізнавшись що я дієтолог, почала розказувати мені про всі свої болячки та недуги які заважають їй. Вона цікавилася як можна вирішити ці питання, як позбутися тих чи інших недуг зв’язаних з віковими змінами. . В першу чергу, я сказав що 70% недуг, які вона назвала, пов’язані з харчуванням а не зі змінами віковими. І звісно розказав що і як потрітно робити, щоб в короткий термін позбутися цих проблем. Слухаючи мене, жінка паралельно їла спагетті, яке було залите додатково якимось соусом схожим на майонез. З кожним моїм словом на її обличчі збільшувалися емоції незадоволення. В результаті, вона перебила мене і запитала: « То що тепер від усього відмовитися і нічого не їсти?))», вона посміхнулася і додала, що літні люди і так страждають на хвороби і їм дуже важко живеться в останні роки , що вони мучаться від болей і постійно вживають таблетки, що тоді вже точно нічого не хочеться і краще зараз насолоджуватися їжею адже потім всерівно все буде погано. Я спробував пояснити, що старість може бути такою важкою саме через шкідливе харчування, яке веде до розвитку різних хвороб. І дійсно є тисячі прикладів того, як по різному можуть виглядати люди літнього віку і як по різному можуть себе почувати, можуть насолоджуватися життям а не помирати в муках на протязі 10-15 останніх років життя. . Що ж дійсно впливає на омолодження організму та перешкоджає передчасному старінню і більшості хвороб які з цим зв’язані? 1. Гормони. Здавайте хоча б раз на 6 місяців аналіз своїх гормонів і відразу корегуйте незначні відхилення у їх роботі. Нагадаю, гормони бувають не лише чоловічі чи жіночі, їх є значно більше. 2. Різноманітний раціон з переважанням свіжої рослинної їжі різних кольорів та відтінків. 3. Достатня кількість білків для повноцінного відновлення. В середньому 1,5 гр білка на 1 кг маси вашого тіла. Тобто при вазі 50 кг вам потрітно 75 гр білка. Така…ПРОДОВЖЕННЯ В коментарях нище..

A post shared by Дієтолог Андрій Маковецький (@1andremac) on

Ранее мы писали о вредных свойствах консервированных фруктов.

0 Replies to “Старение организма можно остановить: советы диетолога”