Які пристрої від Apple стали застарілими та що потрібно знати їх власникам

До списку додали iPhone 6 Plus. В результаті ця модель більше не обслуговуватиметься або ремонтуватиметься в магазинах компанії та її партнерів.

Про це пише Незалежний Регіон з посиланням на веб-сайт MacRumors, який присвячений новинам, чуткам та звітам, пов’язаним із комп’ютерами Mac та Apple.

Які пристрої від Apple стали застарілими

iPhone 6 Plus

Варто зазначити, що базова модель iPhone 6 поки залишається поза списком застарілих пристроїв, незважаючи на те, що його купували після зняття з продажів iPhone 6 Plus. Відповідно до політики компанії, пристрій вважається застарілим, якщо з моменту його останніх поставок минуло сім років.

Фото: Ubuy Ukraine

iPad mini 4

iPad Mini четвертого покоління тепер потрапив до списку «вінтажних» пристроїв із класифікації Apple, що свідчить про те, що минуло понад п’ять років з моменту закінчення його продажу.

Магазини Apple та їх авторизовані сервісні центри протягом наступних двох років продовжать обслуговування «вінтажних» пристроїв за наявності запасів необхідних запчастин.

Фото: TechRadar

iPhone 8 та iPhone 8 Plus

До списку «вінтажних» продуктів також включені iPhone 8 та iPhone 8 Plus у червоному кольорі, але пристрої інших кольорів, які були доступні на прилавках довше, поки що не потрапили до цієї категорії.

Фото: swipe.ua

Раніше НР писав про те, які дешеві смартфони на Android варто обрати у 2024.

0 Replies to “Які пристрої від Apple стали застарілими та що потрібно знати їх власникам”