Росіяни влаштували істерику після програної справи у міжнародному суді

Фото: АрміяInform

Спортивний арбітражний суд (CAS) відхилив апеляцію Олімпійського комітету Росії (ОКР) на рішення про усунення від Міжнародного олімпійського комітету (МОК). Через це росіяни влаштували істерику.

Заслужений тренер СРСР Тетяна Тарасова вважає, що ця ситуація негативно вплине на Росію. Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на її коментар ТАСС.

«Нічого хорошого для нас це не несе. У нас немає виходу не звертатися до цього суду, а у них немає виходу нас туди пускати. Вони цього робити не бажають», — висловилась Тарасова.

Водночас депутат Держдуми РФ та триразова олімпійська чемпіонка з фігурного катання Ірина Родніна «більш адекватно» відреагувала на ситуацію.

«Якщо CAS відхилив нашу апеляцію, значить, у них на це є пояснення. Коли вони нападають, ми захищаємося і навпаки», — сказала вона. Російська депутатка заявила, що рішення CAS її не дивує, адже там росіяни вважать агресорами.

«Ми так не вважаємо. Про яку справедливість тут може йтися? Треба не шукати доброго ставлення, а розуміти, що за будь-які слова будуть якісь дії», – заявила Родніна.

За думкою депутата Держдуми РФ та олімпійської чемпіонки з ковзанярського спорту Світлани Журової, Росія має використати право на захист у суді. Вердикт може бути оскаржений у Федеральному суді Швейцарії. Водночас вона сумнівається, що це щось змінить.

«Але питання, чи є в цьому сенс. На тих юристів, які намагалися нас захищати раніше і вигравали справи, чиниться тиск, і від них вимагають, щоб вони нас більше не захищали. Свободи та демократії тут не існує», — сказала вона.

Журова запевняє, що МОК знайде спосіб довести, що він має рацію, але Росія повинна використати своє право на захист, «щоб відстояти свої інтереси».

Раніше повідомлялось, що поєдинок Усика з Ф’юрі може стати останнім в кар’єрі українця.

0 Replies to “Росіяни влаштували істерику після програної справи у міжнародному суді”