П’ять чуттєвих фільмів, які змусять вас плакати

Якщо ви шукаєте фільм, який подарує вам щирі емоції та змусить замислитися над важливими темами, то ви мусите переглянути п’ять кінострічок, які рекомендує вам Независимый Регион.

Якби Біл-стріт могла заговорити, 2018

Це зворушлива історія про кохання, расизм та несправедливість. 19-річна Тіш і 22-річний Фонні готуються до весілля та народження дитини. Однак, їхньому щастю збутися не вдалось, оскільки Фонні звинувачують у зґвалтуванні, якого він не скоював. Фільм змусить вас повірити в силу щирого кохання та боротися за правду.

Прощання, 2019

Ця кінострічка розповідає про зв’язок між поколіннями та про те, як важливо цінувати кожен момент, проведений з близькими. Письменниця китайського походження вирушає до бабусі, яка тяжко хворіє. Сім’я вигадує фейкове весілля, щоб дати можливість всій родині попрощатися з нею. Фільм нагадує нам про важливість щирості та любові в стосунках з рідними.

Фрагменти жінки, 2020

У фільмі ми спостерігаємо за молодою парою, яка переживає трагедію — їхня дитина помирає під час пологів. Фільм показує, як героїня намагається впоратися з горем, відновити своє життя та зберегти стосунки з близькими. «Фрагменти жінки» — це чесна і зворушлива історія про силу людського духу.

Земля кочівників, 2020

Ця кінострічка розповідає про життя Ферн, яка після смерті чоловіка та економічної кризи втрачає все і стає кочівницею. Вона вирушає у подорож по Америці, під час якої знаходить сенс життя в простоті та свободі. «Земля кочівників» історія про те, що ніколи не пізно змінити своє життя.

Мінарі, 2020

Це історія про корейську сім’ю, яка переїжджає до маленького американського містечка в 1980-х роках. Фільм показує, як героям вдалось зберегти сімейні цінності, стійкість та віру в краще, не дивлячись на труднощі, якими вони зіштовхнулись після переїзду.

Раніше НР писав про 5 українських зірок, яким вдалося досягнути успіху попри злидні.

0 Replies to “П’ять чуттєвих фільмів, які змусять вас плакати”