Чому Добринін не збирається йти на фронт і як він допомагає армії

Про це пише Независимый Регион з посиланням на його інтервʼю проекту «У ліжку».

За словами колишнього учасника шоу «Холостяк» Нікіти Добриніна, він усвідомлює, що його медійність дозволяє йому впливати, а це накладає на нього відповідальність.

«Мені здається, що інфлюенсінг — це про відповідальність. Відповідальність вибору своєї роботи, що ти публічний, ти впливаєш на людей. І відповідати за наслідки», — зазначив блогер.

Наразі Добринін займається волонтерською роботою і каже, що сам для себе вирішив, чому його місце зараз не на фронті. За його словами, він єдиний годувальний у своїх батьків, тому він не може кинути їх, адже їм буде дуже складно.

«Я розумію, що я один годувальник у своїй родині, у своїх батьків, я допомагаю своїм друзям, які на війні, брату, який на війні, на передовій, тобто я усвідомлюю, що без мене їм буде складніше. Вони впораються, але їм буде значно складніше», — висловився ведучий.

Він вважає, що блогери як люди, які мають вплив на свою аудиторію, мають популяризувати мобілізацію і роз’яснювати, як це відбувається і чому це важливо.

«Потрібно комунікувати, потрібен правильний рекрутинг. І це дуже важливо — не залякувати. Тому що те, що відбувається в коментарях, — це залякування. «Ти маєш бути в окоп» — знаєте, таке пишуть люди, які не сидять в окопі при цьому, тому що люди, які сидять в окопі, такого не напишуть, в них просто немає на це часу», — вважає Добринін.

Водночас блогер говорить, що подібні коментарі його ніяк не зачіпають, адже він знає, як він допомагає наблизити перемогу України.

«Я в цей час, наприклад, роблю чи закриваю ще один збір. І я спокійний в своєму серці, тому що я знаю, чим займаюся, і я не знаю, чим займається ця людина, яка витрачає свій час на подібні коментар» — резюмував він.

Раніше НР писав про те, чому голлівудська акторка українського походження відмовилась від зйомок у серіалі Netflix.

0 Replies to “Чому Добринін не збирається йти на фронт і як він допомагає армії”