Українка Кароліна Шіїно потрапила в скандал і втратила титул «Міс Японія»

Фото: бабель

Японська модель українського походження Кароліна Шіїно наприкінці січня здобула титул «Міс Японія 2024».

Вже сам цей факт обурив багатьох японців, адже Кароліна стала першою жінкою європейського походження, яка отримала головний приз цього конкурсу в Японії.

Однак тільки зараз спливли скандальні подробиці про 26-річну модель дівчина крутила роман із одруженим чоловіком. Після того, як модель викрили в обмані, вона відмовилася від свого титулу. Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на Kyodo News.

Як виявилося, організатори конкурсу краси «Міс Японія» знали про ці подробиці з особистого життя конкурсантки. Однак тоді вона стверджувала, що розірвала ці стосунки, як тільки дізналася, що її коханий одружений. Пізніше японські журналісти з’ясували, що модель обдурила організаторів і далі таємно зустрічалася з одруженим чоловіком.

Після викриття Кароліна Шіїно вирішила відмовитися від титулу «Міс Японія». Організатори конкурсу прийняли її відмову та вибачилися за цю ситуацію. Дівчина у своєму Instagram також вибачилася за обман і зізналася, що не змогла сказати правду через розгубленість і страх.

Нагадаємо, Макс Барських розповів про погрози російських політиків і ФСБ через позицію щодо війни в Україні.

0 Replies to “Українка Кароліна Шіїно потрапила в скандал і втратила титул «Міс Японія»”