Макс Барських розповів про погрози російських політиків і ФСБ через позицію щодо війни в Україні

Фото: 24 канал

Про це пише Независимый Регион з посиланням на інтерв’ю співака для YouTube-каналу «Говорить Суханов».

Артист розповів, що з початком повномасштабного вторгнення РФ він попрощався не тільки зі сценою, але й зі своїм життям.

«Музика і сцена — останнє, про що я думав. Я думав про людей, які гинуть від тих ракетних обстрілів, якими Росія атакувала кожне місто», — згадував він.

Крім того, співак зізнався, що через свою проукраїнську позицію отримував багато погроз від людей з Росії. Це були політики і представники російських спецслужб.

«Від політиків, ФСБ (російська Федеральна служба безпеки) і всіх інших. Тобто я для себе зрозумів, що якщо і вмирати, то до кінця нести правду і зробити хоча б щось, щоб вплинути на людей і зупинити цю війну», — поділився Барських.

Варто зазначити, що Макс Барських є одним з тих артистів, які успішно будували кар’єру в РФ. Однак після початку повномасштабної війни музикант публічно заявив про свою позицію і підтримку рідній країні. Також він заборонив використання своїх творчих напрацювань в Росії, і зараз виступає з благодійними концертами на підтримку Збройних сил України.

Нагадаємо, в МЗС України закликали ізолювати російських дипломатів.

0 Replies to “Макс Барських розповів про погрози російських політиків і ФСБ через позицію щодо війни в Україні”