Шольц закликав країни ЄС посилити допомогу Україні

Фото: Главное

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на BR24.

Шольц зазначив, що заплановані поставки зброї Україні від країн ЄС «у будь-якому разі занадто малі», тому він закликав до збільшення допомоги нашій країні.

«Постачання зброї для України, заплановані досі більшістю країн-членів ЄС, у будь-якому разі занадто малі. Тому я закликаю наших союзників у Європейському союзі також активізувати свої зусилля на користь України», — заявив канцлер ФРН.

Як говорить німецький політик, країни-члени мають представити максимально точний огляд внеску, який європейські партнери зроблять на підтримку України цього року. Це має бути зроблено не пізніше 1 лютого 2024 року.

Шольц наголосив, що Європа повинна продемонструвати, що вона твердо підтримує Україну і стоїть на боці свободи, міжнародного права та європейських цінностей.

Варто зазначити, що Німеччина є найвідданішим прихильником України після США. Тільки на цей рік було виділено кошти на постачання зброї та матеріалів на суму вісім мільярдів євро. Крім того, мільярди бути витрачені на надання гуманітарної та фінансової допомоги.

Зокрема, Берлін передав кілька видів артилерії, танки Leopard старої і нової модифікації, системи ППО IRIS-T і Patriot, боєприпаси, автомобілі, дрони та інші види озброєння.

Нагадаємо, Зеленський провів першу розмову з королем Бахрейну.

0 Replies to “Шольц закликав країни ЄС посилити допомогу Україні”