В Україні зростуть ціни на оформлення закордонного паспорта: скільки доведеться заплатити і де можна оформити документ

Ціни на послугу зростуть, як на термінове оформлення, так і на звичайне.

Про це пише Независимый Регион з посиланням на Державну міграційну службу.

Як зміняться ціни на оформлення закордонного паспорта

З 1 квітня 2024 року ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Це зумовлює і зростання загальної вартості оформлення документа.

Повна вартість оформлення закордонного паспорта протягом 20 робочих днів з 01 квітня 2024 року складатиме 958 грн. У разі термінового оформлення — 1 598 грн.

Таким чином, вартість бланка зросте на 102 грн.

Варто зазначити, що якщо громадяни України оплатили адмінпослуги та подали заяви для оформлення документів до 31.03.2024 — на них діятиме стара ціна на послугу.

Де можна оформити закордонний паспорт

Закордонні паспорти можуть видавати:

  • територіальні органи та підрозділи Державної міграційної служби України (ДМС), які знаходяться на територіях, де не ведуться активні бойові дії;
  • тимчасові центри оформлення та видачі документів.

Інформацію щодо адреси, графіку роботи можна отримати, звернувшись до територіальних органів. Їхні контакти можна знайти за посиланням.

Оформити документи можна у будь-якому територіальному органі чи підрозділі ДМС, незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Оплатити послуги можна на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України за допомогою відповідного електронного сервісу «Онлайн-оплата послуг».

Варто зазначити, що оплата послуг за допомогою цього сервісу доступна тільки для тих підрозділів ДМС, які розміщені не на окупованій території.

Раніше НР писала про те, які категорії пенсіонерів можуть отримати надбавку до пенсії в майже 1000 гривень.

0 Replies to “В Україні зростуть ціни на оформлення закордонного паспорта: скільки доведеться заплатити і де можна оформити документ”