Ізраїльська психологиня розповіла, як реагують на повітряну тривогу в Ізраїлі та Україні

Фото: Вікна-новини

Попри те, що росіяни можуть нанести удар по Україні в будь-який момент, реакції місцевих мешканців на це абсолютно різні.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на інтерв’ю ізраїльської психологині Жанни Якіревич РБК-Україна.

Жанна відзначає слухняність людей в Ізраїлі. Вона наголошує, що останнім часом вони ще більше прислухаються до порад влади, ніж раніше. Коли лунає сигнал повітряної тривоги, вони одразу ж ідуть в укриття, або ховаються в коридорах чи приміщеннях з двома стінами. За її словами, люди чекають мінімум 10 хвилин після того, як спрацювала ППО.

Ізраїльтянам також постійно нагадують про правила безпеки у випадку обстрілу. Якщо ви опинились на вулиці чи в дорозі під час ворожої атаки, потрібно вийти з машини й віддалитися від неї на кілька метрів, лягти на підлогу, накрити голову чи сховатися в найближчій будівлі.

Якіревич зазначає, що реакція на повітряну тривогу в Україні кардинально інша, адже зараз дуже мало людей переходять в укриття, коли в країні лунає сирена.

«На жаль, те, що я чую від своїх друзів з України, то тут люди ховаються набагато менше. Від друзів я часто чую: «Так, вночі була тривога. Я навіть з ліжка не встала». Це насторожує. Проте важливо знати про безпечні місця в кожному домі», — наголошує психолог.

Нагадаємо, генсек НАТО закликав союзників готуватись до війни і нарощувати виробництво зброї.

0 Replies to “Ізраїльська психологиня розповіла, як реагують на повітряну тривогу в Ізраїлі та Україні”