В Україні знову зросла ціна на автогаз: яка зараз вартість за літр

Фото: Новое Издание

Так, практично всі оператори змінили ціни на блакитне пальне в бік подорожчання. Про це повідомляє Независимый Регион.

За даними Консалтингової групи «А-95», цей вид пального у середньому піднявся на 27 коп./л і тепер в середньому становить 27,87 грн/л. Зазначається, що в мережі групи «Приват» середнє зростання вартості становить 0,87 грн/л — до 27,62 грн/л. Максимальне збільшення у мережі було зафіксовано в Чернігівській області: 1,1 грн/л. Там вартість цього ресурсу становить 26,49 грн/л.

Як змінилася вартість автогазу на АЗС

Серед операторів найбільше підняла ціни мережа Ovis — на 1,01 грн/літр — 27,80 грн/літр. На 90 коп./літр здорожчало паливо одразу у двох мережах — VST та Luxwen. Відтепер там заправитися можна за 27,80 та 27,49 грн/літр відповідно. Трохи менше, а саме — на 87 коп./літр, підняла вартість автогазу мережа «Авіас» (27,62 грн/літр).

Інші оператори підняли ціни на блакитне пальне від 10 до 60 коп./літр. Єдиною мережею, яка скинула вартість цього виду пального, є «Авантаж 7» (-50 коп./літр — до 25,95 грн/літр). На популярних АЗС (OKKO, WOG та KLO) ціни залишилися незмінними.

Зазначається, що оператори одностайно прогнозують подальше зростання автогазу внаслідок стрибку цін у гуртовому сегменті. На їхню думку, ціна уроздріб може сягнути 30 грн/л.

Раніше НР писав про те, як зареєструвати ТОВ в Україні.

0 Replies to “В Україні знову зросла ціна на автогаз: яка зараз вартість за літр”