«Це російська спецоперація»: в ГУР відреагували на скандальне інтерв’ю Путіна

Фото: Факти

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на представника Головного управління розвідки Міноборони Андрія Юсова в ефірі телемарафону.

Юсов назвав це інтерв’ю «російською ІПСО», яка спрямована на західну аудиторію. У такий спосіб РФ прагнула насадити свої «брехливі наративи» у демократичному суспільстві.

«Це не могло не бути спецоперацією. Безумовно, це засіб впливу, це інформаційно-психологічна спецоперація. Так, російська спецоперація. Тому що цільова аудиторія цього інтерв’ю — це вільний світ, західний світ. Ці наративи брехливі і пропаганда мали б у чомусь переконати вільний демократичний світ», — висловився він.

Представник ГУР вважає Путіна «геополітичним божевільним», який «розповідає про якісь нісенітниці про міжнародне право, історію, вирішує, які нації існувати чи не існувати, меми про австрійський генштаб».

Юсов відзначив невдале використання ІПСО росіянами. Водночас він запевняє, що російські служби розуміють важливість впливу на демократичний світ, тому роблять все можливе, щоб поширювати пропаганду.

«Використали вони цю ІПСО так собі. Але сам факт, що російські спецслужби витрачають колосальні кошти для того, щоб здійснювати вплив на західну аудиторію, говорить про те, що для них ця аудиторія важлива. Вони розуміють, що саме можливість впливати на демократичний світ для них є критично важливою», — додав він.

Нагадаємо, росіянин подав до суду на Путіна через інтервʼю з Карлсоном.

0 Replies to “«Це російська спецоперація»: в ГУР відреагували на скандальне інтерв’ю Путіна”