Pet Shop Boys: «Ми чекаємо дня, коли фашизм у росії впаде» (відео)

Британська поп-група Pet Shop Boys опублікувала у соцмережах заяву про своє ставлення до поточної ситуації в росії, яка веде загарбницьку війну в Україні.

2009 року ми розпочали світове турне Pandemonium у Санкт-Петербурзі. Ми багато разів бували в росії та писали пісні з російськими тематикою та впливом.

Тепер здається немислимим, що ми можемо побувати чи виступити там.

Але ми з нетерпінням чекаємо того дня, коли фашизм у Росії впаде, злочинні політики постануть перед судом, правда буде сказана, сусідні країни не будуть наражатися на погрози або вторгнення, і народиться нова Росія. Я сподіваюся, що ми ще будемо поблизу, щоб побачити це.

Pet Shop Boys: "Ми чекаємо дня, коли фашизм у росії впаде" (відео)

До посту музикантів додане посилання на кліп на пісню A Red Letter Day з їхнього альбому Bilingual 1996 року.

Pet Shop Boys неодноразово виступали в Росії. Їхній перший великий концерт у Москві відбувся в 1998 році. Востаннє Pet Shop Boys приїжджали до Москви та Санкт-Петербурга в червні 2013 року в рамках світового шоу "Electric World Tour".

Дует Pet Shop Boys був створений у Лондоні у 1981 році. Він визнаний одним із комерційно успішних і плідних колективів Великої Британії, що записують танцювальну музику. Музиканти одними з перших стали поєднувати у своїх виступах мультимедіа-ефекти та театральні елементи.

Альбоми колективу неодноразово ставали "золотими" та "платиновими" у Британії, США, Канаді, Німеччині та інших країнах.

По материалам: Подробности

0 Replies to “Pet Shop Boys: «Ми чекаємо дня, коли фашизм у росії впаде» (відео)”