Жителів Києва закликають знову носити маски: у чому причина

Фото: РБК-Україна

Це пов’язано з тим, що у світі зростає захворюваність на COVID-19 і Всесвітня організація охорони здоров’я закликала продовжити дотримання маскового режиму й соціальної дистанції, щоб уникнути зараження.

Таку заяву зробив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

Так, жителям Києва рекомендують повернутись до маскового режиму в місцях скупчення людей для зменшення ризику зараження.

«Відповідну заяву генеральний директор ВООЗ зробив після того, як у багатьох країнах протягом кількох тижнів зростала кількість респіраторних захворювань, спричинених COVID-19, грипом та іншими патогенами. У Києві це питання теж актуальне», — йдеться у заяві КМДА.

Поворозник зазначив, що у столиці щотижня фіксуються нові випадки захворювання на коронавірус. Серед пацієнтів є й важкі випадки.

Він підкреслив, що киянам варто знову почати носити маски в місцях скупчення людей для зменшення ризику зараження, а при перших симптомах звертатись до сімейного лікаря.

«Йдеться в першу чергу про ваше здоров’я, яке потрібно берегти. Зокрема, при погіршенні стану і перших симптомах недуги слід обов’язково звертатись до свого сімейного лікаря та, за потреби, яку визначить лікар, вчасно проходити тестування на COVID-19», — додав він.

Нагадаємо, Папа Римський закликав заборонити сурогатне материнство.

0 Replies to “Жителів Києва закликають знову носити маски: у чому причина”