Золоті сережки підвіски – незамінний атрибут оригінального образу

Золоті сережки підвіски дозволять вам виглядати аристократично або екстравагантно. Вони є бажаним доповненням до колекції будь-якої красивої жінки.

Сережки підвіски з камінням

Сьогодні золоті сережки підвіски з камінням – це елегантна, розкішна прикраса. Вона чудово пасує усім жінкам незалежно від віку, фігури та форми обличчя. Вечірній варіант прикраси може бути скромним або масивним. У першому випадку камінь є родзинкою аксесуара, але не центром композиції. Основна частина «протяжки» складається з одного або двох ланцюжків. У другому випадку сережки більш різноманітні. В якості кулона це може бути підвіска з дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння. У цьому випадку ювелір робить акцент на ній, демонструючи всю її красу – глибину кольору або унікальність малюнка. Але частіше майстри створюють цілі малюнки з каменів в рамках або без них, які виглядають оригінально і неймовірно красиво:

  • камені, викладені у вигляді геометричної фігури (квадрат, ромб, трикутник);
  • рослина, прикрашена діамантом;
  • композиція з кількох геометричних фігур;

Висячі сережки з білого або жовтого золота з камінням у сучасних дизайнах часто наповнені кольором із використанням кількох видів дорогоцінного каміння. Дизайнери прагнуть наситити прикраси квітами. 

Незважаючи на всю чарівність вінтажних золотих висячих сережок, з ними потрібно бути дуже обережними, оскільки вони не поєднуються один з одним і підходять не до кожного образу.

Сережки підвіски без вставок

Золоті сережки-підвіски без вставок – це відмінний не тільки повсякденний, але і вечірній варіант. Ювеліри завжди враховують жіночі смаки і пам’ятають, що не всі модниці люблять камені, тому щороку представляють стильні, елегантні і розкішні золоті сережки з підвісками без вставок. Це можуть бути класичні сережки – брошки з кількома ланцюжками. Для молоді створюють моделі з сучасними підвісними фігурками, яких може бути кілька одночасно:

  • ключі;
  • зірки;
  • листки;
  • метелик.

Для жінок старшого віку створюються золоті сережки без лаконічних дизайнерських вставок з кількома намистинками, кубиками, завитками, оригінальними кільцями, петельками. Сьогодні великі золоті сережки з емаллю не втратили свого значення. Різнобарвна емаль додає оздоблення колориту, тому такі варіанти чудово поєднуються з коктейльними вечірніми сукнями.

Купити оригінальні сережки підвіски з золота ви можете на сайті “Столична Ювелірна Фабрика”. Здивуйтте вашу кохану чудовим подарунком. Для того, щоб придбати прикраси вам не потрібно проводити безліч часу в ювелірному магазині. Ви все можете зробити в режимі онлайн, де на вас ніхто не тиснутиме і ви матимете змогу обрати найкращий варіант.

0 Replies to “Золоті сережки підвіски – незамінний атрибут оригінального образу”